• who callled me
 • Who called me ? Find it out on this website
 • gps lokalizatory
 • monitoring gps pojazdów przez system lokalizacji aut wiesz gdzie są i były twoje pojazdy jakie zrobiły trasy sprawdź pracowników czy jeździli
  z-track.com
 • ralph lauren t shirt męski
 • Posiadamy w sprzedaży T-shirty męskie Ralph Lauren, które zapewniają wysoki komfort noszenia. Bądź naszym zadowolonym klientem.
  elegan.pl

  Jeden z dwóch bohaterów programu „Dwa oblicza survivalu”, długowłosy Cody urodził się na terenie Stanów Zjednoczonych w wojskowej rodzinie. Służący w amerykańskiej armii ojciec często był przenoszony z miejsca na miejsce, jeździła z nim więc również cała rodzina. Przez chwilę młody Lundin mieszkał nawet w Europie. W czasie tych podróży prawdziwą pasją stała się dla niego przyroda. Wzorem byli tu dziadkowie którzy wciąż żyli  blisko natury, według „starego ducha pionierów”, w południowej Dakocie.

  Jako nastolatek Cody wędrował samotnie po bezdrożach stanu Wyoming. Po ukończeniu szkoły wyruszył zaś jedynie z gitarą i kilkoma podręcznymi przedmiotami autobusem na zachód. Żył samotnie na ulicach miast i pobliskich lasach, a później w radykalnej komunie w pobliżu meksykańskiej granicy.

  Życie Cody Lundina zmieniło się radykalnie gdy doznał oświecenia, po wejściu na jedną ze skał w pobliżu miasta Sedona w stanie Arizona. Cody uznał wówczas, że chce dzielić się przyrodą i znajomością survivalu także z innymi ludźmi. W 1991 roku mając jedynie 10 dolarów, założył „Aboriginal Living Skills School”, własną szkołę sztuki przetrwania.

  Firma zaczęła odnosić sukcesy i jej twórca był zapraszany do różnych mediów, gdzie prezentował swoją wiedzę i życiowe doświadczenia z dziedziny survivalu. W 2009 roku rozpoczął współpracę przy produkcji serii dla Discoverry Channel „Dwa oblicza Survivalu”. Cody Lundin znany jest ze swojego ekscentrycznego sposobu ubioru. Często chodzi boso i pomimo różnych warunków atmosferycznych zawsze ubiera krótkie szorty.

  (Źródło ilustracji: Wikimedia)